Excursie Târgu Ocna

Azi a fost o zi extrem de specială pentru noi la Asociația Bunul Samaritean.
Motivele noastre de bucurie au fost prilejuite de excursia la Salina Târgu Ocna, pentru care colega noastră, doamna Aurelia, a inițiat o întreagă campanie de strângere de fonduri pe Galantom.ro. Dumneaei și-a donat ziua de naștere pentru ca rezidenții noștri să petreacă o zi minunată împreună, în excursie la salină.
Ne-am îndreptat apoi către Slănic Moldova, unde ne-am plimbat, ne-am jucat în parc și am savurat o pizza delicioasă. Ne-am bucurat de aerul curat de munte și de razele soarelui, iar voluntarii noștri internaționali au fost impresionați de peisaj.
Un alt motiv de bucurie l-a reprezentat împlinirea a 10 de activitate ca Președinte al Asociației noastre a lui Claire, care s-a dedicat trup și suflet cauzei pe care o slujim cu toții. La mulți, mulți ani alături de noi, Claire! Este o onoare să lucrăm alături de un astfel de exemplu de dăruire și implicare!
Ne demonstrezi în fiecare zi că ÎMPREUNĂ SCHIMBĂM DESTINE!

Adaugă la favorite Legătură permanentă.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *