Excursie Târgu Ocna

Azi a fost o zi extrem de specială pentru noi la Asociația Bunul Samaritean.
Motivele noastre de bucurie au fost prilejuite de excursia la Salina Târgu Ocna, pentru care colega noastră, doamna Aurelia, a inițiat o întreagă campanie de strângere de fonduri pe Galantom.ro. Dumneaei și-a donat ziua de naștere pentru ca rezidenții noștri să petreacă o zi minunată împreună, în excursie la salină.
Ne-am îndreptat apoi către Slănic Moldova, unde ne-am plimbat, ne-am jucat în parc și am savurat o pizza delicioasă. Ne-am bucurat de aerul curat de munte și de razele soarelui, iar voluntarii noștri internaționali au fost impresionați de peisaj.
Un alt motiv de bucurie l-a reprezentat împlinirea a 10 de activitate ca Președinte al Asociației noastre a lui Claire, care s-a dedicat trup și suflet cauzei pe care o slujim cu toții. La mulți, mulți ani alături de noi, Claire! Este o onoare să lucrăm alături de un astfel de exemplu de dăruire și implicare!
Ne demonstrezi în fiecare zi că ÎMPREUNĂ SCHIMBĂM DESTINE!

Adaugă la favorite Legătură permanentă.